O Santrio

Santrio wdraża uznane rozwiązania i produkty wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem.
Nasze usługi świadczymy w całej Polsce poprzez biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Działamy w grupie kapitałowej Sanmargar Team.

 

Nasze wartości

W swojej działalności kierujemy się wartościami, które budują zaufanie i solidne relacje biznesowe:

Uczciwość i rzetelność
Rozpoczynając z Państwem współpracę stawiamy na uczciwe i rzetelne podejście do wspólnej współpracy pracy zmian w firmie. Staramy się rzetelnie i wnikliwie ocenić obecny stan Państwa firmy, stan proceduralny, zastosowanych rozwiązań i problemów. Staramy się „nauczyć” Państwa biznesu i spojrzeć na niego zarówno „okiem” recenzenta jak i przyszłego użytkownika. Staramy się dopasować rozwiązania nie tylko do obecnego środowiska, ale dopasować do zmiennych warunków w przyszłości i wpasowania narzędzi informatycznych w strategie i rozwój firmy.

Profesjonalizm  i Terminowość
Na każdym etapie realizowanego projektu dokładamy wszelkich starań aby naszą pracę cechowała najwyższa jakość. Rozumiemy przez nią indywidualne traktowanie potrzeb Klienta, precyzyjne określanie
i komunikowanie proponowanych rozwiązań oraz oczekiwanych efektów, z jednoczesnym uwzględnieniem możliwości oraz ograniczeń rynkowych i czasowych. Wszelkie informacje powierzone nam przez Klientów traktujemy z najwyższą poufnością. Stosowanie najwyższych standardów jakościowych i sprawdzonych modeli wdrożeniowych oznacza pewność naszego zaangażowana oraz świadomego podejmowania się realizacji powierzonych zleceń, jak również partnerski stosunek, którego celem jest obiektywna ocena rekomendowanych działań wynikająca z posiadanych kompetencji i doświadczenia.

Wytrwałość  i odpowiedzialność
Wierzymy, że każde zlecenie może być zrealizowane z sukcesem. Precyzyjnie określamy cel, prowadzimy rzetelne analizy i przedstawiamy jasne podejście do realizacji zlecenia, monitorujemy przebieg wdrożenia i raportujemy stan bieżący, przedstawiamy rekomendacje zmian i usprawnień zmierzających do optymalizacji procesów, rozwiązań organizacyjnych czy optymalizacji kosztowych. Nasza wytrwałość i wnikliwość w poszukiwaniu nowych rozwiązań, konsekwencja w codziennych działaniach, stały monitoring prac i wsparcie powdrożeniowe, wysokie standardy wsparcia dają wysoką gwarancję skuteczności i odpowiedzialności. Takie założenia i cele pozwalają nam  zdobywać zaufanie naszych Klientów.

Wysokie kompetencje zespołu
Kapitał intelektualny w naszej firmie jest wartością najwyższą i starannie pielęgnowaną. Stale inwestujemy w wiedzę i umiejętności naszych pracowników, zapewniając najlepsze warunki sprzyjające samorealizacji i satysfakcji z wykonywanej pracy. Między innymi dzięki takiemu podejściu możemy z całą odpowiedzialnością realizować dla Państwa usługi o najwyższym standardzie.

 
Dowiedz się wiecej...