Sage ERP X3 już w Polsce!

Najnowsza, wersja 6, systemu Sage ERP X3, już dostępną w polskiej wersji językowej i dostosowana do polskich regulacji prawnych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Sage ERP X3 - Korzyści

Sage ERP X3 to prosty w użyciu oraz efektywny kosztowo system dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Modułowa budowa umożliwia stopniowe wdrażanie i wielonarodowe zastosowanie.

Sage ERP X3 to jeden z najbardziej popularnych systemów ERP na świecie, ceniony za prostotę w użytkowaniu, szybkość implementacji, przejrzystą i czytelną nawigację, łatwość dostosowywania systemu do indywidualnych potrzeb biznesowych. Wdrożenie centralnego systemu Sage X3 przynosi wyraźne oszczędności, usprawnia procesy i pozwala przyspieszyć procesy analizy ui podejmowania decyzji biznesowych.  

Sage ERP X3 – Prosty w użytkowaniu
Sage ERP X3 zaprojektowano z myślą o użytkowniku. Graficzna prezentacja danych ułatwia nawigację po systemie, umożliwia stworzenie menu w taki sposób, aby zobrazować przebieg procesów, zgodny z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Edytor procesów Sage Visual Processes™ ułatwia korzystanie z systemu dzięki szczegółowym, gotowym do użycia listom zadań. System posiada jednolity interfejs, co oznacza, że każdy ekran w różnorodnych modułach wygląda w ten sam sposób . Jest w pełni zintegrowany z pakietem MS Office.

Sage ERP X3 – Przyjazny dla użytkownika
Przyjazna nawigacja oraz łatwość w dostosowaniu systemu do specyficznych wymagań sprzyjają szybkiej nauce i czynią go użytecznym narzędziem pracy. Atutem są także niższy koszt przygotowania nowych pracowników do pracy z Sage ERP X3, ponieważ taki proces przebiega szybko a w czasie eksploatacji systemu użytkownicy popełniają znacząco mniej błędów. Ponadto prostota wzbudza zaufanie do systemu jego użytkowników.

Sage ERP X3 – Dopasowany do potrzeb
Niewątpliwie istotnym czynnikiem przemawiającym na korzyść Sage X3 jest jego skalowalność, czyli możliwość stopniowego wdrażania systemu, umożliwia dostosowanie systemu ERP do wymagań każdego przedsiębiorstwa, stopnia rozwoju oraz strategii. To rozwiązanie można łatwo dostosować do strategii przedsiębiorstwa a nie odwrotnie. Mimo bogatej i zaawansowanej funkcjonalności systemu do wdrożenia można wybrać tylko te funkcje, które w danym momencie są potrzebne przedsiębiorstwu aby osiągnęło sukces. Oznacza to, że przedsiębiorstwo dostaje rozwiązanie skrojone na jego miarę, nie utrzymuje zbędnych, nadmiarowych funkcjonalności a wdrożenie rozwiązania jest przewidywalne w czasie.

Sage X3 – Łatwy dostęp niezależnie gdzie jesteś
Wbudowana obsługa sieci www oznacza, że z systemu można korzystać w taki sam sposób zarówno w trybie klient-serwer, jak i w trybie dostępu przez sieć www. Niektóre systemy informatyczne ERP mogą oferować specjalizowane tryby połączenia z siecią www, dostępne dla wybranych funkcji, jednak niewiele systemów zapewnia jednocześnie tak efektywną obsługę systemu zarówno w sposób klasyczny i przez sieć www. Zalety tej zaawansowanej architektury są niezwykle przydatne podczas rozszerzania działalności przedsiębiorstwa na wiele placówek lub rozwijania relacji z wybranymi dostawcami, partnerami oraz klientami. Łatwość integracji systemu pozwala użytkować również wybrane funkcje poprzez urządzenia mobilne (opcjonalnie – dodatkowe narzędzie z pakietu firmy Santrio zintegrowane z Sage X3).

Sage ERP X3 – Skuteczna kontrola biznesu

Sage ERP X3 posiada wbudowane moduły raportowania i prostego budżetowania, jak również  Business Intelligence i wbudowane narzędzia statystyczne w pełni zintegrowane z podstawowym pakietem systemu ERP. W predefiniowanej wersji oprogramowania znajduję się ponad 300 raportów i kilkaset zapytań. Poza tym system jest dostarczany z pełnym pakietem narzędzi dla szybkiego tworzenia nowych zapytań i raportów. Statystycznie ujmując Sage X3 pokrywa ponad 80 % potrzeb biznesowych firm. Dodatkowy moduł raportowania mobilnego (moduł autorski Santrio) pozwala na dostęp do raportów poprzez urządzenia mobilne.  

 
Dowiedz się wiecej...